Únor 2011

Logik - stará ale dobrá hra :)

27. února 2011 v 9:33 | Kecka |  moje kecy
//copy the source, own work, thx//

Napadlo mě, že bych si na alikovi mohla zahrát logika, ale on tam nebyl :( ale vím že sem ho tam už předtím hrála, tak ho museli vymazat. Tak sem hledala na internetu a našla :D ZDE můžete hrát.

Návod:
Soupeř (počítač) vybere konbinaci 4 barev a vy se je snažíte uhodnout. Můžete vybírat ze 6 barev a ty se můžou opakovat (alespoň v této verzi). Pokaždém tahu vám dá počítač vědět, kolik máte správných barev, ale na špatné pozici (bílé kolečka) a kolik máte správných barev na správné pozici (černá kolečka). Na uhodnutí máte 9 pokusů, pak se přepážka abyste neviděli jaké barvy počítač určil, odkryje.Dnešek.. škola? Konec!! :D

25. února 2011 v 17:24 | Kecka |  my diary
Pátek je jeden z nejhorších dnů ve škole, ale dneska tomu tak nebylo. Neměli jsme fyziku ( uff, snad nejhorší předmět aj učitel), ale místo toho dvě hodiny bižule a to jsme první psali. Takže zas tak skvělí ne no.. :D Ale hodina byla v ph, páč jsme tu látku kterou bysme normálně brali asi tak jednu hodinu tak brali dvě. Téma bylo srdce, docela zajímavý :D Prej kam je lepší když si fetka bodne, do žíly bo do tepny :D
O češtině jsem byla zkoušená (jako všichni) na úryvek z Romea a Julie - za jedna.. Učila jsem se to od soboty, tak aby ne :D Ale dala jsem to v klidu a stejnak až na pár bo jednoho jedice měli všichni z jedna, takže žádná vyjímka :D
Po škole jsme sěhovali do bytu schody, do druhýho patra takže to bylo docela zajímavý, páč na schodech by jsme se nevytočili, jsme je přendavali z jednoho balkónu na druhej :DD Pak jsme je natřeli, ztra se dotře zbytek a je to :D
Zítra jedu do Písku tak mě tu moc neočekávejte ( ne, že bych tu poslední dobou nějak byla). Co tam? Závody :D Jedu tam za dorostenky takže o kategorii vejš než sem věkově, ale beztak nás tam bude málo, takže budem spojený ze všech váhovek určo spolu :D ( pro inf. dělám judo.. nesmějte se.. :D ).
Zdar a mnoho úspěců se změnami na blog.cz
Kecka

Největší pes světa

23. února 2011 v 19:12 | Kecka |  moje kecy

Největší pes světa měří 109 centimetrů a váží 111 kilo

Psí obr George
Foto: Daily Mail

Poté, co umřela doga Gibson, je novým největším psem světa také doga. Je to George a je to opravdový obr.
Doga George má míry jako pořádně vykrmený povaleč, a když vám zalehne postel, tak vám nezbývá nic jiného než spát na gauči. A pokud gauč nemáte, tak se musíte spokojit s podlahou.

George je vysoký 109 centimetrů a váží ještě o dvě kila víc. Podle britského Daily Mailu tak podle všeho jde o nového největšího psa na světě. A fotografie ukazují, že tohohle pejska do pelíšku ze zverimexu opravdu nenacpete.

George spíš než psa připomíná poníka a je tak žhavým kandidátem na nový rekord. Dosud největší pes, kterým byla doga Gibson, totiž zemřel letos v srpnu na rakovinu a místo největšího psa světa je tak neobsazené.

David Nasser, který je Georgovým majitelem, se podle serveru tvnoviny.sk o svého psího obra stará jako o krále. George spořádá padesát kilo žrádla za měsíc a aby se mu dobře spalo, má jen pro sebe obrovskou postel.

I podle psova veterináře je George největší dogou, kterou lékař za svou kariéru viděl. Nasser už oslovil Guinessovu knihu rekordů a teď jen čeká na to, jestli sběratelé rekordů potvrdí, že George je novým psím titánem.

Zase nestíhám.. :/

16. února 2011 v 17:24 | Kecka
Zase mám docela málo času na blog.. :/ Sice jsem měla jenom do půl jedný ve škole, ale.. Byla tu neteř takže ty mě nikdy nenechá u PC a když jsem přišla tak jsem pádila S Falčínem (pes) ven. Jenom na chvilku :D Ale začala jsem ho učit něco novýho.. Otočku, myslím že chápe je to chytrej kluk :D Sice se otočí, jen když mu ten pamlsek držím před nosem, ale učili jsme se to deprv 1. den, takže tam je důležité, aby pochopil o co jde :) a to pochopil ( teda myslím :D).
   No takže tím že sem neměla čas na blog poklesla náštěvnost :( Ale tak nějak mi o tu náštěvnost už nejde, ale stejnak teď půjdu na aldu dávat reklamky. Ale tam chodím taky třeba pokecat.. :D No prostě.. Zejtra mně tu taky neočekávejte, budu se biflovat slovíčka z nj a bude tu neteř celej den asi od 8 tak do 5, takže budu ještě skákat kolem ní a pak mám od půl šestý do půl osmý trénink.. Takže se sem opět asi nedostanu, jen na skok ( dodat.: školu mám do půl čtvrtý).
      Slibovaná fotka Falca:

Falco 1
                                                     současná fotka (věk: rok a půl)


Náštěvnost za první 3 dny tohoto blogu :)

14. února 2011 v 21:22 | Kecka |  náštěvnost
Patek: 13
Sobota: 42
Nedele: 30


Myslím že je to nádhre díky lidi.. A promiňte dneska jsem utahaná jak kotě.. Do půl čtvrtý a po dlouhý době trénink.. Takže sladké sny přeji předem ;)

Freeboardy → ty mě fakt dostaly :D

13. února 2011 v 11:17 | Kecka |  moje kecy
Taknějak sem narazila na hru kdy se jezdí na takovéb boardu.. A podle mně je to právě Freeboard :D Je to fakt vypatlaej skate. Jezdí se na něm jako na snowboardu akorat že v jakém koliv počasí. Nepotřebujete snih! Docela bych ho chtěla.. Ale ten můj talent :D Cena se pohybuje kolem 5500,- Kč. No co dodat tady pár obrázku:

Rozjezd!! + nový vzhled

11. února 2011 v 22:20 | Kecka |  oznamník
A je tu začátek tohoto blogu :D Založen 10.2.2011. Proč nový blog? No můj starý (click) jsem ,,na pár dnů" pozastavila.. A oni to byli asi 2 měsíce. A tak teď při nemoci, jsem se rozhodla že začnu zas s blogem. Ale od začátku. A vzniklo z toho tohle :D

Vzhled
Jak sem vybírala? Tak nějakej šílenej obrázek to sem věděla hned. Našla jsem tuhle krávu a abych se přiznala, když sem jí uviděla, začala jsem se smát :D Ale to asi vy taky když jste se přišli a uviděli tenhle blog (dess, celkovej vzhled). No a nejdřív sem si řekla že vytvořím 2 verze a pak vyberu tu hezčí, ale když sem měla první, tak sem už další dělat nechtěla. No a co dál? Nic :D Popisky a bylo to.. :D
Tady je ještě náhled:
11.2.2011


Budem Sbé?

11. února 2011 v 18:17 | Kecka |  budem Sbé?
!!MOMENTÁLNĚ UŽ NESPŘÁTELUJU!!

pravidla:
obíhat min. 2x tejdně ( já obíhám skoro každý den)
komentáře k článkům ( tzn. žádné ,,obíhám")

vyplň do komentáře:
nick
blog


Dodatek: Diplomky nedělám.. Nějak už mě to nebaví :D Vy mi je taky nedělejte ;)