Prosinec 2011

Soutěžíme

7. prosince 2011 v 14:10 | Kecka |  moje kecy
Opět jsem vyhledala krásnou soutěž o knížku, kterou si můžete z 10 nabízených vybrat. Opět u Abbys, jak jinak :) Rozhodně neváhejte a její blog navštivte!


Stávka
Dneska naší milí učitelé stávkovali, ale měli jsem volno je jednu hodinu a to jsem tam ještě museli být! No alespoň něco, taky mohlo bejt prd, že.. Odpoledne jdu ještě dokoupit nějaké dárky, tak doufejme že narazím na nějaká pěkné :)

Vánoční putování 2011

4. prosince 2011 v 17:58 | Kecka |  moje kecy

Vánoční putování 2011


1.prosinec - 15.leden

Letos se zúčasním tohoto originálního projektu v knižním nekonečnu (odkaz výše). Projekt mě upoutal.. Čím? ..prostě se mi líbí, že si na začátku tipnu kolik zvládnu přečíst knížek a následně je ohodnotím. Tak hurá do toho! ;)

soutěžím v této kategorii:
Návrat?

4. prosince 2011 v 0:06 | Kecka |  oznamník
Přemýšlím o návratu..
..ovšem asi by to už nebylo jako dřív. Na blog nemám tolik času, takže by to bylo bez affs. Vlastě by to představovalo jenom místo, kde, kdybych potřebovala, bych se vypsala.. Někdy mě prostě chytne nápad na pěknej článek a tak si chci nechat toto místo na utváření mých myšlenek.. :)
Nejspíše mi nebude záležet jestli to bude někdo číst, hlavní je, že si já sem napíšu, ne? (to si samozřejmně říkám teď, uvidíme po článku)

Závěr přemýšlení..
tak prostě ruším pozastavení, ale affs taky :P Ovšem jeslti vůbec tady něco přibude si nezaručím! :D
Zbytek s affs dořídím dýl, teď je užž dost na mě zlá hodina..
Účastním se na Vánočním putování !